Kriolipoliza

kriolipoliza vinci beautyqualityKriolipoliza jest rewolucyjnym zabiegiem kosmetologii estetycznej polegającym na nieinwazyjnym „zamrażaniu” tłuszczu, w efekcie czego podskórna tkanka tłuszczowa zostaje zmniejszona dając długotrwały efekt. Głowica do kriolipolizy w urządzeniu LipoRadioLogie Vinci II ma eliptyczny kształt, co sprawia, że idealnie dopasowuje się do danego obszaru ciała. Ochłodzone w ten sposób adipocyty są stopniowo eliminowane z organizmu, a to powoduje, że grubość warstwy tłuszczowej maleje. Do jej zalet należy z całą pewnością bezinwazyjność – nie jest bowiem konieczne podanie znieczulenia, ponieważ ciągłość skóry nie zostaje przerwana. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do domu.

Kriolipoliza Vinci to bardzo skuteczny zabieg na najbardziej odporną tkankę tłuszczową, nie poddającą się innym metodom!

Dodatkowo w naszym Gabinecie można zaciągnąć indywidualnych konsultacji, na podstawie których tworzymy programy łączone kriolipoliza + LipoRadioLogia Vinci, kriolipoliza + karboksyterapia, kriolipoliza + endermologia LPG®, co przekłada się na wysokoskuteczne działanie i gwarantowane efekty!

Zastosowanie:

  • wyszczuplenie ciała
  • redukcja zalegającego tłuszczu wokół brzucha i w pasie
  • redukcja cellulitu
  • odtłuszczenie pośladków
  • redukcja tłuszczu na ramionach
  • ujędrnienie skóry
  • zmniejszenie obwodu w pasie, udach, ramionach i na brzuchu

kriolipoliza vinci II

kriolipolizaVINCIIIPrzeciwwskazania:
ciąża i okres karmienia piersią, choroba Raynauda, krioglobulinemia i hipoproteinemia, cukrzyca, niskie ciśnienie, złe reagowanie na zimno, choroby wątroby, rozrusznik serca lub inne wszczepione urządzenie medyczne, zabieg nie jest przeznaczony dla dzieci.

Sprawdź nasz CENNIK