Medik8

Medik8 to znana i ceniona na całym świecie marka kosmeceutyków stworzona po to, by skutecznie powstrzymywać przedwczesne starzenie się skóry. Eksperci w kategorii produktów anti-aging – kosmetolodzy, biotechnolodzy oraz farmaceuci – codziennie pracują nad tworzeniem wyjątkowych receptur, które nie tylko pomogą zadbać o kondycję cery, ale będą też w pełni ekologiczne i bezpieczne dla środowiska.

Filozofia CSA

Marka Medik8 działa w oparciu o filozofię CSA, według której sekret pięknej, młodo wyglądającej skóry polega na pielęgnacji opartej o stosowanie witaminy C i ochrony przeciwsłonecznej w ciągu dnia oraz aplikowanie preparatów z witaminą A nocą.

Dobroczynne właściwości witaminy C są powszechnie znane: stymuluje produkcję kolagenu i ogranicza rozwój pigmentu w celu uzyskania gładszej i promiennej skóry. Dodatkowo, jest też antyoksydantem – blokuje wolne rodniki, opóźniając tym samym procesy starzenia. Do zachowania dobrej kondycji skóry niezbędne jest też stosowanie filtrów przeciwsłonecznych, które odbijają szkodliwe promieniowanie UV. Filtry Medik8 zapewniają mocną ochronę, jednocześnie pozostając lekkimi i łatwymi w aplikacji. Ostatni z aspektów filozofii CSA – witamina A to również antyoksydant. Jej działanie przyspiesza odnowę komórkową oraz zwiększa produkcję kolagenu. Dowiedziono również jej pozytywny wpływ na terapię przebarwień i niedoskonałości skóry.

Produkty Medik8

Produkty Medik8 zostały zaprojektowane tak, aby wychodzić naprzeciw najpopularniejszym problemom skórnym. Stworzono więc 6 specjalistycznych linii, które wspomagają: regenerację skóry, redukcję zaczerwienień, walkę z przebarwieniami, oczyszczanie porów, korygowanie niedoskonałości, a także powstrzymywanie procesu starzenia się skóry.

Niemal wszystkie wyroby Medik8 są odpowiednie dla wegan. Marka przykłada olbrzymią wagę do składów swoich preparatów, dlatego są one wolne od parabenów, SLS, ftalanów i oleju palmowego. Model biznesowy Medik8 zakłada działalność przyjazną przyrodzie, dlatego marka nie testuje na zwierzętach, minimalizuje zużycie plastiku, a do pakowania swoich kosmeceutyków używa wyłącznie papieru z certyfikowanych źródeł.

Badania prowadzone przez Medik8

Medik8 jest jednym ze światowych liderów jeśli chodzi o produkcję skutecznych kosmeceutyków do pielęgnacji skoncentrowanej na powstrzymywaniu procesów starzenia. Firma posiada własne, w pełni niezależne laboratorium w Wielkiej Brytanii, gdzie grupa ekspertów-pasjonatów wykonuje kilkuetapowe badania, w których efekcie na rynku pojawiają się naprawdę skuteczne kosmeceutyki. Uzyskanie idealnych receptur wymaga wielu miesięcy testów i przygotowań, jednak satysfakcja i promienny wygląd kobiet, które zaufały Medik8 są siłą napędową, która każdego dnia motywuje do poszukiwania coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych rozwiązań.

Serdecznie zapraszamy do naszego Gabinetu zarówno na niesamowicie skuteczne zabiegi Medik8, jak i do zakupu produktów do profesjonalnej pielęgnacji domowej! Już dziś umów się na indywidualną konsultację – tel. 508610085