Zabiegi pielęgnacyjne Klapp Cosmetics

Firma Klapp Cosmetics to wiodący europejski producent profesjonalnych kosmetyków, oferujący bardzo szeroki wachlarz preparatów dostosowanych do potrzeb każdej skóry – także tej szczególnie problematycznej. W asortymencie znajdują się wysokiej jakości produkty upiększające, pielęgnacyjne oraz kosmetyku służące do zastosowań leczniczych i wellness. Cechy charakterystyczne marki to dbałość o detale, solidność oraz łączenie nowoczesnych rozwiązań z 30-letnim doświadczeniem.

Zabiegi komponowane Klapp Cosmetics (twarz, szyja, dekolt)

Efektem dogłębnej analizy rynku kosmetycznego jest seria zabiegów komponowanych dająca możliwość indywidualnego układania kuracji zabiegowej do potrzeb konkretnego klienta. Podstawą doboru produktów jest jednostkowe dobranie ich do problemów skórnych danej osoby. W ofercie znajdują się m.in. zabiegi nawilżające, regenerujące, wyciszające, wzmacniające, normalizujące i przeciwzmarszczkowe.

Zabiegi setowe Klapp Cosmetics

Niezwykła skuteczność zastosowanych substancji czynnych i kompleksowe działanie preparatów to cechy, które wyróżniają zabiegi setowe Klapp Cosmetics. W skład każdego zestawu (setu) wchodzi kilka preparatów w jednorazowych opakowaniach, zarezerwowanych wyłącznie dla jednego klienta. Produkt zużywany jest w całości, dzięki czemu osiągana jest maksymalna świeżość, higiena i skuteczność kosmetyku. Ilość preparatów w secie wystarcza na wykonanie pełnego zabiegu w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, a nierzadko także dłoni. Kosmetyki oparte są o skoncentrowane składniki aktywne pochodzenia naturalnego, nie zawierają konserwantów i parabenów; każdy etap pielęgnacji jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb skóry klienta. Ekskluzywne zabiegi setowe to propozycja dla najbardziej wymagających osób.